Please Share it (Lutfen arkadaslarinizla paylasin):      


Cızbızmice diğer adıyla Cizbizmicee adlı oyunun tanıtımına hoş geldiniz sevgili okurcanlarım. Cızbızmice Rumeysa adlı bi kızcağız tarafından yapılmıştır. Oyun paralıdır. Parasız versiyonlardan daha kalitesiz olmasına rağmen bu transformice pvp sahibi nasıl olmuşsa oyunculardan para almayı başarmıştır. Sitesinin uzantısı bile ücretsizdir. -> Cizbizmicee.tk dır. Ancak buna rağmen kendine ait olmayan bu oyundan oyunculardan para alıyor??!! Oyunda arkasından küfürler filan gırla gidiyor. Oyunun tasarımını da berbat etmişler. Siz en iyisi Micegirl oynayın panpalar. Orası çok daha disiplinlidir. Aynı zamanda düzenlidir. Transformice pvp yapmak onların ne haddine? :) Gelin haydi oyunumuzu oynayalım boşverin siz onları canlarım benim :)

You can search:

cizbizmıcecizbizmice oynacızbız micecizbizmice comcizbizmice com oynaczbzmicelifemice online fare oyunu hemen sende evrimii oyna | lifemice online fare oy

CızbızMice – Cizbizmicee Oyna Hack yap

Oyun Bilgileri:
Eklenme: 19 Ekim 2013
Tags: , , , , , ,
Play online multiplayer massive games. Transformice and habbo hotel private servers in this page! Jogar this games for fun! Thanks guys.